Rezervasyon ve Danışma: +90 (368) 287 60 30 AlmancaİngilizceTürkçe

Hizmetlerimiz

 • Restoran
 • Kafeterya
 • Plaj
 • Deniz araçları
 • Market
 • Çadır kamp alanı
 • Dalış okulu
 • Çocuk oyun parkı
 • Kamelyalar
 • Piknik masaları
 • Karavan kamping alanı

 

RESTORAN HİZMETLERİ

Restoranımızda sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri verilmektedir. Ayrıca Grup yemekleri,  düğün, nişan ve eğlence yemekleri de düzenlenmektedir.

 

Sabah Kahvaltısı; Çorba,yöresel kahvaltı tabağı veya yöresel serpme kahvaltı verilmektedir.

 

Ana Yemeklerimiz: İddialı olduğumuz Sinop mantısı, ızgara köfte, pirzola, sac kavurma, bonfile,karışık ızgara, et sote, tavuk şiş,tavuk  kanat, tavuk pirzola, tavuk sote, çupra, soman, levrek ana yemeklerimiz olup, ara ikramlarımız yöresel nokul, pirinçli düğün böreği, kabak böreği ikram edilmektedir. Soğuk mezeler de servis edilmektedir.

Ayrıca; Fırın sütlaç, yöresel kalıp tatlısı, salata ve içecekler verilmektedir.

 

KAFETERYA

Misafirlerimize hizmet etmek üzerefastfood hizmetleri verilmektedir. Cafe de çay, kahve soğuk sandviçlerin yanında ekmek arası köfte, balık, tost ve içecek hizmetleri sunulmaktadır.

 

MARKET

Çadır, karavan ve piknikçilere hizmet etmek üzere market, mangal, mangal kömürü, çeşitli içeceklerbulunan piknikçi ve diğer misafirlerimizin temel her türlü ihtiyacına cevap veren hizmet alanlarımızdan biridir.

 

PLAJ

Mantarla çevrelenmiş emniyetli alanda özellikle çocukların kullanımına çok uygun olan kumlu alanımız mevcuttur. Bu alanlarımızda şezlong ve içecek servis hizmetimizde bulunmaktadır. Buna ek olarak iskele ve tesisin pek çok bölümünden denizden faydalanmamızda mümkündür.

 

DENİZ ARAÇLARI

Tesisimizde gezi teknesi, deniz bisikletleri, kano gibi aktiviteler bulunmaktadır. Gezi teknemiz ile Hamsilos ve Akliman koy içi turları tüm ziyaretçilerimize tavsiyemizdir.

 

ÇADIR KAMP ALANI

Tesisimizde kurulu çadırlarımız bulunmaktadır. İsteyen misafirlerimiz kendi çadırları ile de belirlemiş olduğumuz alanda konaklayabilir.Elektrikve duş hizmetlerini alabileceğiniz alanlarımız mevcuttur.

 

DALIŞ OKULU

Tesisimiz bünyesinde sualtı sporları ile ilgili uzman akademik kariyerli eğitmenlerimiz yönetiminde eğitimlerini sürdürmektedir.

 

ÇOCUK OYUN PARKI

Tesisimizi ziyaret eden misafirlerimiz alanımızdaki fırsatları değerlendirirken çocuklarda oyun parkındaki temel çocuk eğlence araçlarından faydalanabilir.

 

KAMELYALAR

Yağmurlu ve güneşli havalarda kullanabileceğiniz, üstü kapalı alanlarımız mevcuttur.

 

PİKNİK MASALARI

Tüm alana yayılmış 200 adet piknik masası tesisimizde tüm misafirlerimizin alan tercihlerine göre ormanlık ve deniz kenar alanına serpiştirilmiştir.

 

KARAVAN KAMPİNG ALANI

Misafirlerimize tesisimiz içerisinde ayırmış olduğumuz alanda konaklama yapabilmektedir.